Реал Мадрид и Алмерия играят при 2:0 в среща от 32-ия

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид 2:0 Алмерия

Реал Мадрид и Алмерия играят при 2:0 в среща от 32-ия кръг на Ла Лига. И двата гола вкара Карим Бензема (5, 17).

Двубоят стартира с напън на домакините, които притиснаха противника в неговата половина. Още в 5-ата минута Винисиус полетя по левия фланг и съвсем от аутлинията празненство топката към Карим Бензема, за който бе детска игра да прати топката в мрежата на Алерия от няколко метра - 1:0.

Вълшебният тандем на " лос бланкос " изригра три минути по-късно, когато Винисиус с пета върна топката към Бензема, който шурита, само че вратарят на гостите избави.

Малко по-късно блесна и Родриго на десния фланг. Бразилецът счупи кръста на Саму Коща до аутлинията в 17-ата минута и сервира топката на Бензема, който с лекост прати топката в далечния ъгъл за 2:0.

LIVE / Реал Мадрид - Алмерия 2:0

РЕАЛ МАДРИД: Куртоа, Камавинга, Рюдигер, Милитао, Васкес, Себайос, Чуамени, Кроос, Родриго, Винисиус, Бензема

Треньор: Карло Анчелоти